מהו ניהול מוניטין באינטרנט? ומדוע כדאי לעשות זאת עם חברה מקצועית? נתקלתם באזכורים שליליים עליכם ברשת מה עליכם לעשות?

רשת האינטרנט היא מקור מידע בלתי נדלה ויש לכך יתרונות רבים, אך מנגד אי אפשר להתעלם גם מהחסרונות. בהיעדר חקיקה בנושא, אין מניעה לאנשים להעלות לרשת מידע פוגעני על אחרים ואף לעשות זאת בעילום שם וללא צורך להזדהות.

התוצאה בלתי נמנעת: למעלה מ40% מתוצאות החיפוש מכילות מידע שלילי כדוגמת פסקי דין, מעורבות בתביעות (לעיתים אף כעדים מטעם אחד הצדדים), כתבות בלתי מחמיאות, השמצות פומביות, ביקורות שליליות וכדומה, אשר כל אלו יכולים לפגוע בצורה ניכרת במוניטין החיובי ובתדמיתם של אנשים פרטיים, עסקים, חברות או ארגונים.

הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בעת חיפושי גולשים, המעוניינים לבקש מידע בנושא ונחשפים למטר של פרסומים שליליים אשר יכולים לקבוע עבורם את הרושם הראשוני, למנוע את האינטראקציה שלהם עמך ומשם כבר אין דרך חזרה.

על אלו עקרונות מתבסס ניהול מוניטין?

מחקרים בתחום מוכיחים כי עיקר המידע הפוגעני מתרכז במקומות כמו פורטלים, אתרי חדשות, בלוגים, אתרי דעה וכיוצא בזה. בעת ניהול מוניטין אנו גם נסמכים על התנהגותם של הגולשים ועל נטייתם להתמקד רק בדף הראשון של תוצאות החיפוש.
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
לחברה מקצועית ולה ניסיון בתחום יש את כל הידע הנדרש כדי לדחוק אזכורים אלו ואת הופעתם במעלה תוצאות החיפוש, בעזרת אמצעים כשרים ולגיטימיים ותוך שנסמכים על ידע מקצועי מבוסס מחקרים.

מוניטין

כיצד ניתן להתגבר על אזכורים שליליים ברשת?

אחד הפתרונות העומדים בפני אנשים שמתמודדים עם אזכורים שליליים ברשת הוא שירות שנקרא ניהול מוניטין. אנו ב – eMojo מעמידים לרשותכם ניהול מוניטין ברמה הגבוהה ביותר ובכך יכולים ליצור עבורכם מעטפת מגן שתוביל לתוצאות בשטח.

בעזרת שירות ניהול מוניטין מקצועי, ניתן לדחוק הצדה אזכורים שליליים, להגן על המוניטין ולחזק את התדמית הציבורית. אנו נעשה את כל שאנו יכולים בעזרת כל הכלים שעומדים לרשותנו, כדי למנוע פגיעה במוניטין שלכם וכדי להגן על השם הטוב שלכם.

במה מתמחה חברה של ניהול מוניטין?

כשמה כן היא, חברה לניהול מוניטין מתמחה בניהול המוניטין שלך ברשת. לרשותה כל הכלים, האמצעים והידע לעשות זאת והיא עושה זאת נכון. החברה יכולה לבנות תכנית פעולה המבוססת על אסטרטגיה וכך לספק לכם תוצאות.

באמצעות חברה מקצועית, ניתן לפתור בעיות מסוג אלו, לשפר את התדמית ולנקות תוכן פוגעני. יחד עם זאת, חשוב לוודא שניסיונה של החברה מוכח וכי יש לה אחוזי הצלחה גבוהים בטיפול בכאלו בעיות, במיוחד עקב ההיצע הנרחב שקיים בתחום לכאלו שירותים.

נתקלתם באזכור שלילי ברשת מה עליכם לעשות?

גם לאדם בעל עור של פיל, אף פעם לא יהיה קל לראות את שמו מקושר עם פרשיות שליליות, ולדעת שהמידע הנ"ל חשוף לעיני כל. לעיתים אזכורים אלו יכולים לגרום לפגיעה ולתגובה רגשנית ולא פעם עיקר האזכורים גם מתרכזים בטוקבקים, ותמיד יהיה "נשמות טובות" שיהיה להם מה להגיד. הנטייה הטבעית היא להגיב.

אנו מציעים לכם שלא לעשות זאת. קחו נשימה עמוקה, צעדו אחורה וצרו עמנו קשר בהקדם האפשרי. חברה מקצועית המתמחה בניהול מוניטין ברשת, תוכל לייעץ לכם וללוות אתכם בניסיון לעצור את גל השמועות וכן לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

eMojo  ניהול מוניטין מקצועי

אם אתם מתמודדים עם פרסום שלילי ברחבי הרשת, נשמח לעזור. ככל שנפעל מהר יותר למיגור הבעיה נוכל למנוע ממנה לפרוץ ולהכות גלים.

אנו בeMojo מתמחים בניהול מוניטין ברשת ויודעים כיצד לעשות זאת נכון ולהוביל לתוצאות הרצויות.

צרו איתנו קשר ונשמח להרחיב על שירותי ניהול המוניטין שלנו.

 

 

כתבות אחרונות

סרטון או תמונה? איזה סוג מדיה כדאי לפרסם בפייסבוק?

בעידן הדיגיטל הנוכחי הפך הפרסום בפייסבוק לכלי הכרחי כמעט בכל קמפיין שיווקי. מספר המשתמשים הבלתי נתפס של הרשת החברתית הזו מוכיח לכל בעל עסק שכדי לשדרג את המוניטין ואת התדמית העסקית יש צורך להשקיע קודם כל בקמפיינים דיגיטלים איכותיים בפייסבוק. על מערכת...

פתרונות דיגיטליים לעולמות העיצוב

שיווק דיגיטלי למעצבים הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכל אילו מביניכם העוסקים בעולמות העיצוב השונים, וביניהם: מעצבי פנים, מעצבי אופנה, מעצבים גרפיים, מעצבי מוצר ובעלי מקצוע נוספים בעולמות העיצוב. כמו כן, פתרונות השיווק הדיגיטלי המוצעים על ידינו, מיועדי...

איך ניתן לבדוק את חברת קידום האתרים?

בתקופה זו, בה עסקים אינטרנטיים פורחים בקצב מהיר, מיקומך בתוצאות החיפוש הוא ערך משמעותי וחשוב. אם מכירות אינטרנטיות והזמנות מקוונות הן נדבך משמעותי בעסק שלך, אז מיקומך בעמוד החיפוש עלול לפגוע בעסק ו/או להזניק אתו. כבר הוכח מעל לכל ספק, שקידום אתרים...